Особисте зобов’язання, замість домашнього арешту. Такий запобіжний захід, ухвалив Орджонікідзевський суд  м. Запоріжжя стосовно керівника міського департаменту житлово-комунального господарства, Сергія Польового. Не задовольнив суд і клопотання сторони обвинувачення щодо усунення Сергія Польового від посади на час слідства.

Сторона захисту вважає, ці рішення суду об’єктивними та таким, що дійсно відповідають обставинам справи. Оскільки необґрунтованість підозри, відсутність будь-яких ризиків з боку підозрюваного свідчить про неможливість застосування таких заходів.

 Нагадаємо, 15 лютого правоохоронці  повідомили Сергію Польовому про підозру. Приводом стала справа дворічної давнини, що стосувалась подій 2017-го-2019-го років. А саме — капремонтів покрівель на житлових будинках. Слідство намагається звинуватити департамент ЖКГ у завищенні цін на будівельні матеріали. Зі слів же сторони захисту, процес с самого початку мав ознаки замовного. Усі матеріали були відкриті для слідства ще з 2019 року. А зазначені договори укладалися виключно через електронну систему публічних закупівель. Це, в свою чергу, унеможливлює будь-яке втручання у ціноутворення матеріалів та послуг. То ж правозахисники припускають, що така увага до працівників міськради може бути політично мотивованою, та стати продовженням минулорічної історії із запорізьким Аеропортом, коли силові структури фактично блокували завершення будівництва нового терміналу та його введення в експлуатацію.