20 сентября 2017 года судья Оболонского районного суда г.  Киева – рассмотрел материалы административного правонарушения по ч. 1 ст. 130 КоАП Украины (отказ от прохождения медосвидетельствования).

Своим постановлением от указаного числа – судья Васалатий К.А. закрыл производство по делу – в виду отсутствия состава правонарушения с необычной мотивировкой:

«При этом во время выяснения обстоятельства дела, адвокат Кузьмин Е.А. начал препятствовать председательствующему по делу выяснять обстоятельства, начал снимать все на свой мобильный телефон мотивируя это тем, что суд не предоставляет ему выразить свое мнение и заявить ходатайство.
Суд, исследовав материалы дела и заслушав вышеуказанные объяснения, пришел к выводу, что в связи с целенаправленными действиями адвоката Кузьмина Е.А., который препятствовал проведению рассмотрения дела и требовал от суда вынесения постановления суда, а также нежеланию «НОВОЙ ПОЛИЦИИ» выполнять свои должностные обязанности» – дело подлежит закрытию.

Для тех, кто как и я поначалу, не поверит в действительность этого постановления – ниже приведен его оригинальный текст и ссылка в судебном реестре.

 

http://reyestr.court.gov.ua/Review/69002332

20.09.2017 Справа № 756/9164/17\

Унікальний № 756/9164/17

Справа № 3/756/4947/17

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М        У К Р А Ї Н И

20 вересня 2017 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Васалатій К.А., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, майстра ТОВ «Контент Делевері Нетворк», проживаючого АДРЕСА_1.

за ч. 1 ст. 130 КУпАП, —

В С Т А Н О В И В:

Згідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії БР № 148580 від 27.06.2017 р., ОСОБА_1 27.06.2017 р. о 12 год. 30 хв. по вул. Г. Дніпра 67 в м. Києві керуючи автомобілем НОМЕР_1 перебував в стані наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку відмовився у присутності двох свідків, чим порушив п. 2.5 ПДР України та скоїв правопорушення передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.

ОСОБА_1 у судове засідання з’явився разом із адвокатом Кузьмін Є.О.

При цьому ОСОБА_1 визнав себе винним, але вказав, що він не відмовлявся від проходження огляду на стан сп’яніння, самі працівники поліції протримавши його 1,5 години поблизу медичної установи відвезли його назад до вул. Г. Дніпра 67 вказавши, що у подальшому він зможе оскаржити їх дії.

При цьому під час з’ясування обставини справи, адвокат Кузьмін Є.О. почав перешкоджати головуючому по справі з’ясовувати обставини, почав знімати усе на свій мобільний телефон мотивуючи це тим, що суд не надає йому висловити свою думку та заявити клопотання.

Згідно п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за таких обставин — відсутність події і складу адміністративного правопорушення.

Суд, дослідивши матеріали справи та заслухавши вищевказані пояснення прийшов до висновку, що зважаючи на цілеспрямовані дії адвоката Кузьміна Є.О., який перешкоджав проведенню розгляду справи та вимагав від суду проголошення постанови суду, а також не бажання «НОВОЇ ПОЛІЦІЇ» виконувати свої посадові обов’язки, керуючись ст. 33-35, ч. 1ст. 130, ст. 247 КУпАП, —

ПОСТАНОВИВ:

Закрити провадження відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП на підставі п. 1. ч. 1 ст. 247 КУпАП.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя                                                       К.А.Васалатій