Розірвання шлюбу, поділ спільного майна подружжя, вирішення спірних питань щодо дітей, стягнення аліментів – повний спектр юридичних послуг в сфері сімейного права доступні – в Адвокатському об’єднанні «Юридична компанія Черкашина» м. Запоріжжя.

Мета цієї статті – жодним чином не підштовхнути до розлучення сімейні пари в яких ще є можливість для співжиття та пошуків взаєморозуміння. Але багато подружніх пар, навіть у разі фактичного припинення шлюбних відносин, продовжують знаходитись у зареєстрованому шлюбі, не вирішують юридичних питань щодо  поділу спільного майна, і тим самим породжують нові юридичні проблеми.

Саме для таких ситуацій – пропонуємо скористатись послугами адвокатів Адвокатського об’єднання «Юридична компанія Черкашина» — для досягнення правової визначеності та розв’язання будь-яких проблем в сфері сімейного права.  

У разі наявності компромісу між подружжям питання поділу спільного майна, визначення місця проживання дитини та аліментів можливо вирішити без судових процесів – в нотаріальному порядку. І лише якщо між сторонами наявний спір, який неможливо врегулювати – тоді справа дійде до суду.

Справи між колишнім подружжям дуже часто носять емоційне забарвлення, тому наша порада вирішувати такі справи через адвокатів, не приймаючи особисто участі в судових засідання. Професійні адвокати Юридичної компанії Черкашина гідно представлять Ваші інтереси в будь-яких судових процесах.

Детальніше — https://jur.zp.ua/yurist-po-semeynym-voprosam